© 2018 Milan Ringel

  • Facebook - Grey Circle
  • Google+ - Gray Circle

ДЕШЕВЕ І КОМФОРТНЕ ЖИТЛО ДЛЯ БУДІВЕЛЬНИКІВ

 

6

Апартаменти 1

Повністю відремонтовані апартаменти мають дві спальні з трьома ліжками (з раковинами), окрему ванну кімнату з душем та окрему вітальню.

У загальній кімнаті є повністю обладнана нова кухня (індукційна плита, каструлі, холодильник, мікрохвильова піч, електричний чайник, посуд), телевізор Full HD та обідній стіл.

200, - Kč / чол / ніч

Звичайно, вся квартира покрита сигналом Wi-Fi.

Апартаменти 2

У частково відремонтованих апартаментах знаходиться два трьохспальних номера та одна двомісна кімната (з умивальниками), окрема ванна кімната з великим душем та спільна кімната. Помешкання підігріваються по ел. нагрівачі і ви можете зігрітись біля каміну.

У загальному номері є повністю обладнана кухня (індукційна плита, мікрохвильова піч, електрочайник, великий холодильник, каструлі та посуд). У цьому номері є телевізор HD та обідній стіл.

Звичайно, у цілому апартаменті ви можете підключитись до Wi-Fi.

180, - Kč / чол / ніч

8

5

Апартаменти 3

У квартирі є дві кімнати, які є прохідними. Одна кімната є двохспальня а в інша є тримісна з можливістю доставити додаткове ліжко. Також є міні-кухня та нещодавно відремонтована ванна кімната з душем. Помешкання підігріваються по ел. нагрівачі і ви можете зігрітись біля каміну.

Кухонний куток добре обладнаний (індукційна плита, мікрохвильова піч, електрочайник, великий холодильник, каструлі та посуд). Перед цими апартаментами є кімната для куріння з телевізором HD.

150, - Kč / чол / ніч

Звичайно, у цілому апартаменті ви можете підключитись до Wi-Fi.